Vakantie in Duitsland
 

Mittelrhein Vakantiewoning/APP

Ferienwohnung Rätz - Vakantiewoning: 1

Wehrweg 15

D-56154 Boppard

+49-6742-6521

http://www.feworaetz.de/

info@feworaetz.de



Ferienwohnung Kachel - Vakantiewoning: 3

Blücherstraße 148a

D-55422 Bacharach-Steeg

+49-6743-93041

https://www.fewo-kachel.de/

info@fewo-kachel.de





Ferienwohnung Breitbach - Vakantiewoning: 1

Am Rebenhang 39

D-65391 Lorch

+49-6726-1400

http://www.fewo-breitbach.de/

fam-breitbach@web.de







Ferienwohnung Karbach - Vakantiewoning: 1

Hardtweg 9

D-55430 Oberwesel am Rhein

+49-6744-8463

http://www.fewo-oberwesel.de/

hwkarb@t-online.de


 

Ferienwohnung Novy - Vakantiewoning: 1

Hüttenweg 31 - D-56154 Boppard

+49-6742-60131

http://www.fewo-novy.de/

anovy@online.de



Ferienwohnung Fäseke - Vakantiewoning: 1

Taunusblick 3 - D-56112 Lahnstein

+49-6772-7595

http://www.loreleyferien.de/

ufaeseke@aol.de



Ferienwohnung An der Loreley - Vakantiewoning: 1

Pfaffenthalsweg 6 - D-56348 Bornich

+49-6771-951193

https://www.fewo-an-der-loreley.com

fewo-an-der-loreley@gmx.de



Ferienwohnung Marita - Vakantiewoning: 1

Zum Schwarzen See 5 - D-53547 Dattenberg

+49-2644-4890

http://www.fw-dattenberg.de/

Marita@FW-Dattenberg.de



Fewo Haus Kiwi - Vakantiewoning: 1

Amselweg 6 - D-56656 Brohl-Lützing

+49-177-3575010

https://www.haus-kiwi.de/

haus-kiwi@web.de




 Ferienwohnung Meyer - Vakantiewoningen: 2

Heerstr. 59

D-56329 St.Goar

+49-6741-96181

http://www.umeyer-st-goar.de/fewo.htm

fewo.meyer@t-online.de




Ferienwohnung Wolters-St. Goar - Vakantiewoning: 1

Schlossberg 24

D-56329 St. Goar

+49-6741-1695

http://www.ferienwohnung-wolters.de/

fewo-wolters@t-online.de





Ferienwohnung Renker - Vakantiewoning: 1

Martin-Luther-Str. 91

D-56112 Lahnstein

+49-2621-2525

http://www.ferienwohnung-in-lahnstein.de/

info@ferienwohnung-in-lahnstein.de