Vakantie in Duitsland
 

Sauerland Vakantiewoning/APP

Ferienwohnung Glörtal - Vakantiewoning: 1

Glörtalsperre 10 - D-58339 Breckerfeld

+49-2338-2785

http://www.fewo-breckerfeld.de/nl/

info@fewo-breckerfeld.de


Haus Heide - Vakantiewoning: 1

Oberm Teich 18 - D-59505 Bad Sassendorf 

 +49-2921-52299 

http://www.badsassendorf.de/Unterkuenfte/Bad-Sassendorf-Ferienwohnung-Ferienhaus-Haus-Heide

H.V.mail@gmx.de


Fewo Keßler am Möhnesee  - Vakantiewoning: 1

Joseph-Joos-Weg 5 - D-59519 Möhnesee - Körbecke  

+49-2924-5893

http://www.fewo-kessler-moehnesee.de/

wilhelmkessler@t-online.de


Ferienwohnung Dickopf - Vakantiewoning: 1

Auf dem Felde 20 - D-58809 Neuenrade-Affeln

+49-2394-518

https://fewoaffeln.jimdo.com/about/

maria.dickopf@web.de


Ferienwohnung Dünschede - Vakantiewoning: 1

Zum Kalkofen 14 - D-59929 Brilon-Alme 

+49-2964-1050 

http://www.ferienwohnung-duenschede.de/

franzduenschede@aol.com


Ferienwohnung Wulf - Vakantiewoning: 1

Hochstr. 43 - D-57392 Schmallenberg

+49-2974-6593 

http://www.wulf-frank.de/

ferienwohnung.wulf@gmail.com


Ferienwohnung Hogrebe - Vakantiewoning: 1

Amselweg 4 - D-59929 Brilon

+49-2961-2888

http://www.fewo-hogrebe.de

hhogrebe@unitybox.de


Ferienwohnung Bange - Vakantiewoning: 1

Obere Straße 14 - D-59929 Brilon 

+49-2961-2594

https://www.isolde-bange.de/

isolde.bange@web.de


Ferienwohnung Vollmers - Vakantiewoning: 1

Kirchstraße 5 - D-57392 Schmallenberg-Holthausen

+49-6442-6447

http://www.fewo-vd.de/

info@fewo-vd.de


Ferienwohnung Hutans - Vakantiewoning: 1

Mittelstraße 45 - D-59872 Meschede

+49-291-50728

https://www.sauerland-travel.de/ferienwohnungen/meschede/308/4-sterne-ferienwohnung-heidi-hutans.php

fewo.hutans@t-online.de


Wiesenberghof – Vakantiewoningen: 9

Am Wiesenberg 21 - D-34519 Diemelsee-Ottlar

+49-5633-1054

https://www.wiesenberghof.de

wiesenberghof@t-online.de


Ferienwohnung Rotkehlchen - Vakantiewoning: 1

Jordanstr. 15 - D-59929 Brilon

+49-2961-6705

http://www.ferienwohnung-rotkehlchen.de/nl

fewo.rotkehlchen@gmail.com


Landhaus Rieger - Vakantiewoningen: 6

Untere Hummelke 3 - D-34519 Diemelsee-Heringhausen

+49-5633-1578

www.ferienhaussauerland.nl

Landhausrieger@aol.com


Fewo am Patenberg - Vakantiewoning: 1

Patenbergstraße 24 - D-57413 Finnentrop-Serkenrode

+49-2724-8299

http://www.fewo-am-patenberg.de/

info@fewo-am-patenberg.de



Ferienbauernhof Schulte - Vakantiewoning: 1

Am Holland 41 - D-57392 Schmallenberg 

+49-2972-2510

https://www.schulte-lingemann.de/

info@schulte-lingemann.de



Hirtenhaus-Repetal - Vakantiewoningen: 2

Lindenhardt 4 - D-57439 Attendorn / Repe

+49-2722-8140 

http://www.hirtenhaus.de/

hirtenhaus@hotmail.com