Vakantie in Duitsland
 

Weserbergland Vakantiewoning/APP

Ferienwohnung Gabriel 

Vakantiewoningen: 3 Vakantiehuis: 1

Junkergrund 18 - D-37619 Bodenwerder 

+49-5533-409740

http://www.weserbergland-fewo.de/

weserbergland-fewo@t-online.de



Weserberglands freundliche Gastgeber

Vakantiewoningen: 22 - Vakantiehuizen: 4 

Postfach 1144 - D-37615 Bodenwerder

http://www.ins-weserbergland.de/



Ferienwohnung Uhe  - Vakantiewoningen: 3

Windfeder 7 - D-31840 Hessisch-Oldendorf

+49-5152-962822

http://www.fewo.uhe.name/

fewo@uhe.name



Wellcomm Ferienwohnungen - Vakantiewoningen: 5

Lauengasse 2 - D-31812 Bad Pyrmont

+49-5281-4563       

http://www.wellcomm-ferienwohnungen.de/

info@wellcomm-ferienwohnungen.de




Ferienwohnung Am Krughof - Vakantiewoning: 1

Am Krughof 10 -  D-34346 Hann. Münden

+49-5541-9992217 - fewo-krughof@t-online.de

http://www.hann.muenden-tourismus.de/suchen-buchen/unterkuenfte-uebersicht/poi-detailsseite/poi/ferienwohnung-am-krughof.html




Ferienwohnung Wisser - Vakantiewoningen: 5

Bäckerstr. 21  - D-31737 Rinteln

+49-5751-41361

http://ferienwohnung-wisser.de/

Heidrun-Wisser@t-online.de






Ferienwohnung am Königshof - Vakantiewoning: 1

Unterm Königshof 31 - D-34346 Hann. Münden

+49-5541-33449

http://www.ferienwohnung-am-koenigshof.de/

ursel.hofmann@googlemail.com




Ferienwohnung Mischer-Rinteln - Vakantiewoning: 1

Kurhessenweg 11 - D-31737 Rinteln

+49-5751-968140

https://fewo-rinteln-mischer.de/

info@fewo-rinteln-mischer.de




Fewo Bichtemann - Vakantiewoningen: 2

Friedrich-Ebert-Str.18 - D-31707 Bad Eilsen

+49-5722-907342

https://fewo-im-huehnerstall.jimdo.com/

TinaBichtemann@web.de




Ferienwohnung Sievers-Börry - Vakantiewoning: 1

Auf dem Klink 5 - D-31860 Emmerthal

+49-5157-952229

http://www.verkehrsverein-emmerthal.de/ferienwohnungen-haeuser/348/ferienwohnung-sievers-in-boerry.html

sievers.emmerthal@freenet.de





Fewo Panoramablick-Rinteln - Vakantiewoning: 1

Hauptstr. 20 - D-31737 Rinteln / Todenmann

+49-1520-4428224

http://panoramablick-rinteln.de/

ferienwohnung-panoramablick@online.de