Vakantie in Duitsland
 

Onze Partners in het Toerisme

Toeristenbureaus - VVV

NTBC  Nederlands Bureau voor Toerisme & Congressen - https://www.nbtc.nl/

DTDeutscher Tourismusverband - https://www.deutschertourismusverband.de/

Baden-Württemberg - http://www.tourismus-bw.de/

Bayern - http://www.bayern.by/

Berlin - http://www.visitberlin.de/

Brandenburg - http://www.reiseland-brandenburg.de/

Bremen - http://www.bremen-tourism.de/

Hamburg - http://www.hamburg-tourism.de/

Hessen - https://www.hessen-tourismus.de

Mecklenburg-Vorpommern - http://www.mecklenburg-vorpommern.de/

Niedersachsen - http://www.reiseland-niedersachsen.de/

Nordrhein-Westfalen - http://www.nrw-tourismus.de/

Rheinland-Pfalz - http://www.gastlandschaften.de/

Saarland - https://www.urlaub.saarland/

Sachsen - http://www.sachsen-tourismus.de/

Sachsen-Anhalt - http://www.sachsen-anhalt-tourismus.de/

Schleswig-Holstein - https://www.sh-tourismus.de/

Thüringen - https://www.thueringen-entdecken.de/ 


Reisorganisaties  

333Travel Vakanties - http://www.333travel.nl/

Actie van de Dag Aanbiedingen - http://www.actievandedag.nl/

Allcamps Campings - http://www.allcamps.nl/

Alltours - http://www.alltours.nl/

Baobab Rondreizen - http://www.baobab.nl/

BBI Travel - http://www.bbi-travel.nl/

Beachmasters - http://www.beachmasters.nl/

Belvilla - https://www.belvilla.nl/

BungalowSpecials - http://www.bungalowspecials.nl/

Canvas Holidays - http://www.canvasholidays.nl/

Center Parcs - http://www.centerparcs.nl/

Cheap Tickets - https://www.cheaptickets.nl/

Circel Vakanties - https://cirkel.nl/

Club Med - http://www.clubmed.nl/

Corendon - http://www.corendon.nl/

Cruise Direct - https://www.cruisedirect.nl/

Cruise Travel - https://www.cruisetravel.nl

De Jong Intra - http://www.dejongintra.nl/

Djoser - https://www.djoser.nl/

D-Reizen - http://www.d-reizen.nl/

Effeweg - http://www.effeweg.nl/

Eliza was here - http://www.elizawashere.nl/

Estivant - https://www.estivant.nl/

EuroRelais - http://www.eurorelais.nl/

FarmCamps - http://www.farmcamps.nl/

Fox Reizen - https://www.fox.nl/

GoGo - http://www.gogo.nl/

Happy Home - http://www.happyhome.nl/

HotelSpecials - http://www.hotelspecials.nl/

Interhome - http://www.interhome.nl/

Koning Aap - https://koningaap.nl/

Kras - https://www.kras.nl/

Landal Greenparks - http://www.landal.nl/

Lavida Travel - https://www.lavidatravel.nl/

Neckermann Reizen - https://neckermann.nl/

Novasol - http://www.novasol.nl/

NRV Holiday - https://www.nrv.nl/

OAD Reizen - https://www.oad.nl/

Pelikaan Reizen - https://www.pelikaanreizen.nl/

Peter Langhout Reizen - https://www.peterlanghout.nl/

Pharos Reizen - http://www.pharosreizen.nl/

Prijsvrij - http://www.prijsvrij.nl/

Riksja Travel - http://www.riksjatravel.nl/

Roompot Vakanties - https://www.roompot.nl/

Sawadee - https://www.sawadee.nl/

Shoestring - https://shoestring.nl/

SNP - https://www.snp.nl/

Solmar Tours - http://www.solmar.nl/

Stip Reizen - http://www.stipreizen.nl/

Sunparks - http://www.sunparks.com/

Sunweb - https://www.sunweb.nl/

Tsjecho Reizen - http://www.tsjechoreizen.nl/

Tjingo - http://tjingo.nl/

Tix Vliegtickets - http://tix.nl/

Topic Travel - https://www.topictravel.nl/

Travelbird - http://travelbird.nl/

Traveltroef - https://www.traveltroef.nl/

Trivago - http://www.trivago.nl/

Tui - http://www.tui.nl/

Vacanceselect - https://www.vacanceselect.com/

Vakantiediscounter - http://www.vakantiediscounter.nl/

Vakantieveilingen - http://www.vakantieveilingen.nl/

Van Nood - https://www.vannood.nl/

VillaXL - https://www.villaxl.com

Vliegtickets.nl - http://www.vliegtickets.nl/

Voetbaltravel - http://www.voetbaltravel.nl/

Vrij Uit - https://vrijuit.nl/

Wimdu - http://www.wimdu.nl/

World Ticket Center - http://www.wtc.nl/

Zeetours - https://www.zeetours.nl/

ZoWeg - http://www.zoweg.nl/  


Lokale VVV en Toeristenbureaus Vakantieregio’s 

Baden-Württemberg  

Bodensee - http://www.bodensee.eu/

Hohenlohe - http://www.hohenlohe.de/

Kraichgau-Stromberg - http://www.kraichgau-stromberg.com/

Kurpfalz - http://www.kurpfalz-tourist.de/

Liebliches Taubertal - http://www.liebliches-taubertal.de/

Oberschwaben - http://www.oberschwaben-tourismus.de/

Odenwald - http://www.tg-odenwald.de/

Region Stuttgart - https://www.stuttgart-tourist.de/

Schwäbische Alb - http://www.schwaebischealb.de/

Schwarzwald - http://www.schwarzwald-tourismus.info/ 


Bayern  

Allgäu - http://www.allgaeu.de/

Altmühltal - http://www.naturpark-altmuehltal.de/

Bayerischer Wald - https://www.bayerischer-wald.de/

Berchtesgadener Land - http://www.berchtesgadener-land.com/

Fichtelgebirge - http://www.tz-fichtelgebirge.de/

Franken - http://www.frankentourismus.de/

Fränkische Schweiz - http://www.fraenkische-schweiz.com/

Fränkisches Seenland - https://www.fraenkisches-seenland.de/

Niederbayern - http://www.niederbayern.de/

Ostbayern - http://www.ostbayern-tourismus.de/

Oberbayern - http://www.oberbayern.de/ 


Brandenburg 

Dahme-Seengebiet - http://www.dahme-seen.de/

Havelland - http://www.havelland-tourismus.de/

Märkische Schweiz - http://www.maerkischeschweiz.eu/

Oder-Spree-Seengebiet - https://www.seenland-oderspree.de/

Potsdam Region - https://www.potsdamtourismus.de/

Prignitz - http://www.dieprignitz.de/

Ruppinger Seenland - http://www.ruppiner-reiseland.de/

Spreewald - http://www.spreewald.de/

Uckermark - http://www.uckermark.de/ 

 

Hessen 

Lahntal - http://de-de.daslahntal.de/

Nordhessen - http://www.nordhessen.de/

Odenwald - http://www.tourismus-odenwald.de/

Rheingau - http://www.rheingau.de/

Rhön - http://www.rhoen.de/

Spessart-Kinzigtal - http://www.mkk-tourismus-spessart.de/

Taunus - https://taunus.info/

Vogelsberg - http://www.vogelsberg-touristik.de/

Waldecker Land - http://www.waldecker-land.de/ 


Mecklenburg-Vorpommern 

Mecklenburgische Schweiz - http://www.mecklenburgische-schweiz.com/

Ostsee - http://www.tourismusportal-ostsee.de/

Schweriner Land - http://www.mecklenburg-schwerin.de/

Mecklenburger Seenplatte - http://www.mecklenburgische-seenplatte.de/

Schaalsee - http://www.schaalsee-info.de/ 


Niedersachsen 

Altes Land-Stade - http://www.tourismus-altesland.de/

Ammerland - http://www.ammerland-touristik.de/

Elbe und Wendland - http://wendland-elbe.de/

Emsland - http://www.emsland.de/

Grafschaft Bentheim - http://www.grafschaft-bentheim-tourismus.de/

Hannover Region - http://www.hannover.de/

Harz - http://www.harzinfo.de/

Lüneburger Heide - https://www.lueneburger-heide.de/

Mittelweser - http://www.mittelweser-tourismus.de/

Nordsee - http://www.die-nordsee.de/

Oldenburger Münsterland - http://www.oldenburger-muensterland.de/

Osnabrücker Land - http://www.osnabruecker-land.de/

Weserbergland - http://www.weserbergland-tourismus.de/ 


Nordrhein-Westfalen 

Bergisches Land - http://www.dasbergische.de/

Münsterland - http://www.muensterland-tourismus.de/

Niederrhein - http://www.niederrhein-tourismus.de/

Nordeifel - http://www.nordeifel-tourismus.de/

Region Bonn - http://www.bonn-region.de/

Region Düsseldorf - https://www.duesseldorf-tourismus.de/

Region Köln - http://www.rhein-erft-tourismus.de/

Ruhrgebiet - http://www.ruhr-tourismus.de/

Sauerland - https://www.sauerland.com/

Siegerland-Wittgenstein - http://www.siegerland-wittgenstein-tourismus.de/

Teutoburger Wald - http://www.teutoburgerwald.de/ 


Rheinland-Pfalz 

Ahrtal - https://www.ahrtal.de/

Eifel - http://www.eifel.info

Hunsrück - http://www.hunsruecktouristik.de/

Mosel-Saar - http://www.mosellandtouristik.de/

Naheland - http://www.naheland.net/

Pfalz - https://www.pfalz.de/

Rheinhessen - http://www.rheinhessen.de/

Romantischer Rhein - http://www.romantischer-rhein.de/

Westerwald - http://www.westerwald.info/ 


Saarland  

Merzig-Wadern - https://www.merzig-wadern.de/

Region Neunkirchen - https://www.regionneunkirchen.de/

Saarbrücken - http://www.saarbruecken.de/

Saarlouis - https://www.saarlouis.de/

Saarpfalz - https://www.saarpfalz-touristik.de/

Sankt Wendeler Land - https://www.landkreis-st-wendel.de/ 


Sachsen  

Dresden und Umland - http://www.dresden-tourismus.de/

Erzgebirge - http://www.erzgebirge-tourismus.de/

Oberlausitz - http://www.oberlausitz.com/

Region Chemnitz - http://chemnitz-tourismus.de/

Region Leipzig - http://www.leipzig.travel/

Sächsische Schweiz - http://www.saechsische-schweiz.de/

Sächsisches Elbland - http://www.elbland.de/

Vogtland - http://www.vogtland.de/ 


Sachsen-Anhalt 

Altmark - http://www.altmarktourismus.de/

Anhalt-Dessau-Wittenberg - http://www.anhalt-dessau-wittenberg.de/

Halle-Saale-Unstrut - http://www.saale-unstrut-tourismus.de/

Harz - http://www.harzinfo.de/

Magdeburg-Elbe-Börde-Heide - http://www.regionmagdeburg.de/ 


Schleswig-Holstein 

Binnenland - http://www.gruenes-binnenland.de/

Eider-Treene-Sorge - http://www.eider-treene-sorge.de/

Herzogtum Lauenburg - http://www.herzogtum-lauenburg.de/

Holsteinische Schweiz - http://www.holsteinischeschweiz.de/

Nordsee - http://www.nordseetourismus.de/

Ostsee - http://www.ostsee-schleswig-holstein.de/

Region Lübeck - https://www.luebeck-tourismus.de/ 


Thüringen 

Eichsfeld - http://www.eichsfeld.de/

Hainich - http://www.nationalpark-hainich.de/

Saaleland - http://www.rennsteigsaaleland.de/

Südharz - http://www.region-suedharz-kyffhaeuser.de/

Thüringer Kernland - http://www.kultur-liebt-natur.de/

Thüringer Wald - http://www.tourismus-thueringer-wald.de/

Werratal - http://www.werratal.de/